Malbork
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Szybka gotówka to wysokie koszty

Szybka gotówka to wysokie koszty

Finanse w naszym domowym budżecie czasami potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. W momencie, gdy jesteśmy w pewnej sytuacji podbramkowej bardzo często jedynym rozwiązaniem, aby podreperować naszą sytuację są szybkie kredyty.

Niestety, nie każde instytucje finansowe chcą z nami współpracować ze względu na aktualne zobowiązania, jakimi jesteśmy obarczeni.

Co możemy wówczas zrobić? Być może oferta instytucji, jaką jest bank bph Malbork? Tym zagadnieniem zajmiemy się w poniższym artykule.

Często po konkretne finansowanie jakimi są szybkie kredyty udajemy się do instytucji pozabankowych. Jest to sektor, który za pośrednictwem dowodu osobistego jest w stanie przekazać nam relatywnie wysoką kwotę na zrealizowanie naszych potrzeb. Jednak czy takie rozwiązanie finansowe jest atrakcyjne? Jeżeli będziemy analizować nie tylko łatwy dostęp do gotówki ale również i oprocentowanie, jakie jest nałożone potrafi ono nawet wynieść ok. 7000% w skali roku. Pamiętajmy, że w momencie szybkiego zastrzyku gotówki, który ma naprawić naszą kondycję finansową takie rozwiązanie jest koszmarne i może spowodować jeszcze większe generowanie długów. Jeżeli ktokolwiek liczył, że szybkie kredyty będą tanie, grubo się pomylił. Banki bez wnikliwej weryfikacji powodują, że nie są w stanie zaoferować nam odpowiednio ciekawego rozwiązania finansowego ze względu ryzyko, jakie konkretny bank ponosi udzielając nam wsparcia. Pamiętajmy, że takie pożyczki jakimi są szybkie kredyty są oprocentowane zazwyczaj powyżej 20,00% w skali roku. Nie jest to oczywiście wartość okropna w momencie zadłużenia na okres kilku bądź kilkunastu miesięcy. Jednak gdy będziemy chcieli obrać takie finansowanie na kilka lat będziemy zobligowani do nawet dwukrotnej nadpłaty z tego tytułu.

Gdzie znajdują się więc wspomniane szybkie kredyty? Zazwyczaj w banku, z którym współpracujemy - pod postacią pożyczek gotówkowych bądź otwartych linii kredytowych.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.malbork.pl. All rights reserved