Malbork
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Możliwości finansowe oferowane na rynku

Możliwości finansowe oferowane na rynku

Od doboru portfela inwestycyjnego zależy przede wszystkim planowane powielania naszych oszczędności. W momencie, gdy jego wybór będzie odpowiedni, jesteśmy w stanie zapewnić sobie stabilny, mało ryzykowny zysk na wartości naszych jednostek uczestnictwa.

Aby dokonać skutecznego i odpowiedniego wyboru powinniśmy bardzo wnikliwie oraz skrupulatnie analizować aktualne zobowiązania, które ciążą na naszym budżecie w celu odłożenia odpowiednio wysokich nakładów finansowych. Tego typu rozwiązania również są oferowane przez banki w Malborku.Pamiętajmy również, że skuteczne inwestycje generujące największy zysk obliguje nas do podjęcia adekwatnego do tego stanu rzeczy ryzyka inwestycyjnego oraz potencjalnej możliwości utraty naszych wszelkich oszczędności, które trwonimy w każdym miesiącu rozliczeniowo-kapitałowym.

Tak więc, aby inwestować w poszczególne instrumenty finansowe musimy posiadać odpowiednio wysoki kapitał. Korzystając ze środków, które wstępnie były przeznaczone na całkowicie inny dotychczasowy cel może okazać się najświętszym błędem w naszym życiu. Pamiętajmy, że predyspozycje poszczególnych osób do możliwości finansowych są całkowicie przeróżne. Nie możemy porównywać się z osobami, których comiesięczne wynagrodzenie jest nawet dziesięciokrotnie wyższe niż nasze. Z tego tytułu sam proces inwestycyjny jest znacznie inny.

Jeżeli mamy problemy z systematycznym odkładaniem nie powinniśmy interesować się agresywnymi rozwiązaniami. Dla przypomnienia błędne inwestycje w fundusze akcji potrafiły w zeszłym roku przynieść 20,00% strat. Jeżeli uwzględnilibyśmy, że fundusz zrównoważony również osiągnął poziom zerowego zysku a oszczędności mogły być zdeponowane na atrakcyjnych lokatach bądź obligacjach korporacyjnych straciliśmy łącznie nawet 35,00% naszych oszczędności, co nie jest rzeczą pożądaną przez żadnego Polaka. Jednak podejmując ryzyko inwestycyjne musimy być przygotowani na taki obrót spraw.  

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.malbork.pl. All rights reserved